İnsan Kaynakları


Moher Kimya
Moher Kimya, benimsediği büyüme stratejisi ve sürdürdüğü yeniden yapılanma projesinin başarıya ve belirlenen hedeflere ulaşmasının büyük ölçüde insan kaynağına dayandığı gerçeğinden hareketle işe alma, terfi, performans değerlendirme, kariyer planlama ve eğitim süreçlerinde iyileştirme çalışmalarına, aralıksız olarak devam etmektedir.

Firmamız insan kaynakları politikaları içerisinde stratejik bir öneme sahip olan eğitim sistemimiz, çalışanlarımızın gelişimini desteklemeyi, motivasyon ve iş tatmini yaratmayı hedeflemektedir.

Göreve yeni başlayan personellerin firmaya adaptasyonlarını sağlamak, kurum kültürünü yerleştirmek ve temel iş eğitimini vermek amacıyla Eğitim Müdürlüğümüzce özel programlar dahilinde eğitim verilir.

Çalışanlarımıza kariyer planlarına uygun olarak görevlerinin gerektirdiği teknik eğitimler, kurum içi ve kurum dışı eğitimler olarak sunulmaktadır.

Dünya genelinde giderek büyüyen Moher Kimya ; HES,NOT,MİO markaları ile sektörde gün geçtikçe faaliyetlerini artırıyor. Bu faaliyetlerin getirdiği iş yükü ile giderek artmaktadır. Siz de bu alanda kendinize yer bulmak istiyorsanız CV'nizi info@moherkimya.com adresine gönderebilirsiniz.
İşe Alım Süreci

Web sitemiz üzerinden veya ilanla iş lanı açılır.

Kurumumuzdaki eksiklikler dikkate alınarak bir alana bağlı iş ilanımız açılır. Bu ilanda kuruma alınacak kişilerin taşıması gereken özellikler belirtilir. Kişiler buradaki istenen özellikleri dikkate alarak ilanı incelerler.

Kişiler ilana başvuru yapar.

İlanın verildiği kaynaktan iş başvurusu yapacak adayların belirtilen özellikleri taşıması dahilinde işe başvuru yapması beklenir. İş başvurusu bitiş tarihine kadar gelen başvurular bir havuzda toplanır. İş başvuru talepleri kurumumuza iletilir.

TEST VE MÜLAKAT

Gelen başvurular arasında istenilen kriterlere uygun kişiler baz alınarak değerlendirmeye tabi tutulur. Bu değerlendirme sonucunda adaylar mülakata çağrılır ve alanıyla ilgili testlere tabi tutulur. Bu testler sonucunda başarılı olan adaylar şirketimiz tarafından adaptasyon sürecine dahil edilirler.

İŞE ALIM

İşe alım adaptasyon ve eğitim sürecinde başarılı olan adaylar işe başlamış olur ve kariyerinde ilerleme fırsatını yakalamış olur. Kurumumuz bu süreçte iş verdiği kişilere her türlü kolaylığı sağlamaktadır.